Wszyscy mają bloga, mam i ja.:)
Na początek Święto Czekolady, koncert Markowskiej w Tychach…a właściwie dzieciaki, które owym nie były zbytnio zainteresowane.

Instalacja Agaty Oleksiak pod Spodkiem, w ramach Katowice Street Art Festival. Related Images:
Related Images:
Related Images:
Related Images:
2 komentarze “Zaczynamy.:)”
pierwsza! :P
A to co te dzieci do klatki zamkneli Czekoladowego szału dostawały hehe fajna fota Drugi tez się liczy