Zespól zagrał 15 maja 2009 na juwenaliach w Częstochowie.




Możesz również polubić
17 lipca 2010, Brenna, „IV Mistrzostwa Górali Karpackich w Koszeniu Łąk”. Więcej o imprezie na bielskiej Gazecie Wyborczej. Related Images:
Gościł już kiedyś tutaj potwór wanienny. Przyszedł czas na potwora paprykowego. Mieszkał sobie spokojnie w papryce z Tesco. Po rozkrojeniu troszkę się […]
Dziś proszę trzymać kciuki za Katowice :) 10 powodów, dla których Katowicom należy się tytuł Europejskiej Stolicy Kultury 2016 Related Images:
Jak zwykle nie na bieżąco. A dziś ciężki sprzęt w Chudowie. :) Related Images:
3 komentarze “Raz Dwa Trzy”
Trzecie i czwarte zaje bi ste MZ oczywiście
dwa i trzy- super :)
Jak dla mnie to wszystkie świetne :)