17 lipca 2010, Brenna, „IV Mistrzostwa Górali Karpackich w Koszeniu Łąk”.
Więcej o imprezie na bielskiej Gazecie Wyborczej.













17 lipca 2010, Brenna, „IV Mistrzostwa Górali Karpackich w Koszeniu Łąk”.
Więcej o imprezie na bielskiej Gazecie Wyborczej.













Related Images:
Related Images:
To są nasi mali sąsiedzi. :) Spotkałem ich gdy szedłem wyrzucić śmieci. Siedzieli w strugach deszczu, na chodniku pod blokiem. Related Images:
10 maja 2009 na zamku w Chudowie starły się wojska Legii Polsko Włoskiej(grenadierzy oraz artyleria) oraz pruski 32 Regiment Muszkieterów Fortecznych z […]
2 komentarze “IV Mistrzostwa Górali Karpackich w Koszeniu Łąk”
Trzecie od końca, Z A J E B I S T E ! ;D
Ale wypas, super klimat.
Kolory!