foto Habakuk i Henry And Louis przez Marcin Bajor|Opublikowano 20-10-2008|3 komentarze Related Images:
Opublikowano 26-07-2008 Sąsiedzi. 8 komentarzy To są nasi mali sąsiedzi. :) Spotkałem ich gdy szedłem wyrzucić śmieci. Siedzieli w strugach deszczu, na chodniku pod blokiem. Related Images:
Opublikowano 07-02-2009 Złodzieju…! 3 komentarze …czyli najlepsze zabezpieczenia antywłamaniowe w Tychach:) Related Images:
3 komentarze “Habakuk i Henry And Louis”
ale Ty jesteś szuja!!!
Na portal tylko Brodę mi dałeś, a pana białego inaczej nie :(
Zaraz szuja nie chciał Cię zasypać Fajnie Ci te foty wyszły
nawet bardzo fajnie! ładnie doświetlone tam gdzie trzeba